BETA
Odeslání online žádosti o nebankovní půjčku u nás je zcela nezávazné, nevznikají Vám žádné náklady ani povinnosti. Nabídku, kterou dostanete si v klidu promyslíte. V případě, že nabídku odmítnete, tím pro Vás celý proces končí. Zaručujeme Vám, že za vyplnění a odeslání online žádosti o nebankovní půjčku u nás nezaplatíte ani formou SMS, ani drahým telefonem. Celý proces s Vaší online žádosti o nebankovní půjčku je tedy naprosto zdarma.
VAŠE CESTA K NEBANKOVNÍ PŮJČCE A ŘEŠENÍ SITUACE

Rychlá nebankovní půjčka200000,-
Před časem jsem potřebovala rychle půjčit peníze, ale nikdo se se mnou nechtěl bavit. Mám záznam v nebankovním registru kvůli půjčce, o které jsem si myslela, že jsem ji již splatila. Tak jsem to neřešila. Po roce jsem zjistila, že tomu tak není a že musím zaplatit hodně velkou částku. Tak jsem si musela znovu půjčit, ale nevěděla jsem, kde. Hledala jsem nebankovní půjčku, která by mi byla poskytnuta, aniž bych musela říkat, k čemu bude použita a bez nahlížení do registrů.
Ale našla jsem tuto nebankovní půjčku. Nenahlíželi do registrů i přes to, že chtěli, aby se vypsalo, jestli mám nebo nemám záznam v registrech. Je to prý hlavně proto, že chtějí mít jasno, zda se dá klientovi věřit. Takže jsem vyplnila kompletně online žádost o půjčku a čekala jsem, co se bude dít.
Další den jsem měla telefon a na druhé straně mi oznámili, že moje půjčka byla schválena. Domluvila jsem se na schůzku s obchodním zástupcem a podepsala se smlouva. Peníze mi byla vyplaceny v hotovosti po podpisu úvěrové smlouvy. Vskutku rychlá nebankovní půjčka. Konečně jsem tím vyřešila problém s půjčkou, kterou jsem si dříve vzala.

Květa 33, Olomouc
Vyplaceno: 200000,- v hotovosti

 

Online půjčka - 450000,-
V době, kdy jsem hledal nebankovní online půjčku, jsem našel hodně způsobů, které vyžadovaly poplatek předem a pak nakonec nebylo poskytnuto nic. Dokonce někdy byl zádrhel v tom, že jsem měl exekuci. Každý se vymlouval na něco, jen aby nemusel půjčit. A přitom se všude uvádělo, že půjčka bude poskytnuta.
Tady to ale bylo jiné. Tato nebankovní půjčka byla opravdová. Myslel jsem si, že je to jen další nesmysl a nakonec nebude nic vyplaceno. Ale po přečtení všech referencí jsem si přeci jen říkal, že na této nebankovní půjčce bude něco pravdivého. Tak jsem si požádal o půjčku pomocí online žádosti, kterou mají umístěnou na stránkách. Celkem jsem se divil, když mi na druhý den volal investor, že je ochoten mi peníze poskytnout. Na schůzku jsem si měl vzít OP a druhý doklad totožnosti. Vypsala se úvěrová smlouva a 150000 jsem dostal vyplaceno v hotovosti ihned po podpisu. Velmi mě to překvapilo a zároveň jsem rád, že taková půjčka opravdu existuje. Alespoň jedna z mála nebankovních půjček, které opravdu fungují.

Patrik 29, Frýdek-Místek
Vyplaceno: 450000,- z toho 150000,- vyplaceno v hotovosti

 

Nebankovní půjčka bez registru80000,-
Vzal jsem si několik menších půjček, a to jen proto, že jsem potřeboval vždycky uhradit splátku, na kterou jsem neměl. Proto jsem si vzal další půjčku, abych mohl splácet. Takhle se to pohybovalo nějakou dobu a nakonec se moje splátky vyšplhaly na dramaticky vysokou částku. Už jsem nevěděl, jak dál. Pak mě napadlo vzít si jednu velkou nebankovní půjčku a splácet už jen jedinou a vystoupit tak z toho začarovaného kola půjček. Našel jsem online půjčku, u které se nenahlíželo do registrů. Půjčka bez registru pro mě byla výhodná, protože jsem měl nějaké záznamy v registrech. Tato půjčka bez registru byla výhodná a měla hlavně nízké splátky. Vyplnil jsem tedy online žádost a další den mi volal investor s tím, že moje půjčka byla posouzena a schválena. Na schůzku stačilo, abych si přinesl OP a řidičský průkaz. To stačilo, aby se podepsala úvěrová smlouva a abych mohl dostat peníze. Online půjčka se vyplatila při podpisu úvěrové smlouvy.
Děkuji za poskytnutí nebankovní půjčky a hlavně za vystoupení z nekonečného kruhu půjček.

Jan 24, Trutnov
Vyplaceno: 80000,- v hotovosti

 

Půjčka bez příjmu - 160000,-
Když si chcete vyřídit nebankovní půjčku, musíte často doložit příjem. To byl vždy velký problém i u mě, když jsem potřebovala půjčku. Můj příjem nebyl dostatečný, abych si mohla půjčit 160000,-. Nevím, na základě čeho to vypočítávají ti, kdo půjčky poskytují, ale mně nemohla být poskytnuta ani u banky, ani nebankovní půjčka. Dlouho jsem hledala takovou půjčku, kterou bych si mohla vzít bez prokazování příjmu. Po delší době jsem narazila, jako každý jiný, i na tyto stránky. Tady jsem si přečetla, že k tomu, abych dostala nebankovní půjčku, je potřeba vyplnit pouze online žádost a že se u půjčky nemusí prokazovat příjem. Říkala jsem si, že nemám co ztratit. Tak jsem si o tuto půjčku požádala.
Vyplnila jsem online žádost a čekala jsem na zápornou reakci jako u ostatních společností. Ovšem k mému překvapení mi byla půjčka schválena. Byla jsem celkem překvapena, navzdory tomu, že jsem nikde neprošla a skoro všude chtěli doložit příjem. Očekávala jsem tedy nějaký zádrhel na schůzce s „údajným investorem“. Ovšem žádný zádrhel se neobjevil. S investorem jsem podepsala smlouvu ( k tomu jsem potřebovala jen platné doklady totožnosti, protože půjčka byla pouze na OP) a pak jsem na místě dostala 160000,- v hotovosti. Byla jsem překvapena.

Eva 42, Písek
Vyplaceno: 160000,- v hotovosti

 

 

Příklad splátek - Online půjčka bez registru, Nebankovní půjčka bez registru, Půjčka bez registru online

Jedná se o reprezentativní příklad. Výši splátek lze přizpůsobit požadavku klienta v závislosti na výši úvěru a době splatnosti úvěru. Splátky jsou splatné měsíčně vždy ke dni, kdy byla úvěrová smlouva uzavřena.

Created by Wallis Media
Reklama
Nebankovní půjčka bez poplatků ihned

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://yespujcka-onlineibezregistru.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.